Chrząstowice 15, 32-340 Wolbrom
Tel. kontaktowy: 604 998 174
e-mail: azurek@przedszkolekrasnoludek.pl
FB: Niepubliczne Przedszkole "KRASNOLUDEK" w Chrząstowicach

Przedszkole "Krasnoludek" jest niepubliczną placówką oświatową  dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. To miejsce wyjątkowe zrodzone z pasji do dzieci, ich wychowania, nauki i zabawy. Mieści się ono w budynku parterowym. Do dyspozycji dzieci są pięknie odnowione i idealnie umeblowane sale przedszkolne,  wyposażone w nowoczesny sprzęt i  pomoce do zajęć, umożliwiające im samodzielne odkrywanie otaczającego ich świata, inspirujące do twórczego działania i wszechstronnego rozwoju.

Ogromnym atutem przedszkola jest bajecznie kolorowa i świetnie wyposażona w różnorodne  sprzęty do zajęć sensorycznych sala zabaw, która jest idealną alternatywą dla niepogody oraz miejscem zajęć i beztroskiej zabawy.
        Przedszkole "Krasnoludek"  jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radosny  rozwój i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz kreatywną edukację i zabawę. Nasze nowatorskie metody dydaktyczne oraz realizacja wielu ciekawych projektów pozwalają na wszechstronny rozwój dzieci, kształtowanie poczucia własnej wartości i kreatywności. Nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby dzieci z radością stawiały pierwsze kroki w odkrywaniu otaczającego świata. Dbamy o to, aby w przedszkolu dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie i poznawały reguły życia społecznego oraz przygotowywały się do dalszych etapów edukacji. Aby w ciepłej, przyjaznej atmosferze polisensorycznie odkrywały i poznawały świat dźwięków, barw i smaków.

Nasza kadra to doskonale wykształceni, kreatywni  nauczyciele i specjaliści, realizujący z pasją swoją misję w naszym przedszkolu. Ciepły, radosny i przyjazny klimat przedszkola pomaga w łagodnej adaptacji i zapewnia wszystkim dzieciom miły pobyt w przedszkolu.
        W otoczeniu przedszkola znajduję się piękny ogród sprzyjający owadom, bardzo dobrze wyposażony plac zabaw, boisko  a także niewielki  las sosnowy doskonały na spacery i wiosenne pikniki.

Serdecznie zapraszamy!!!