wtorek, 25 września 2018

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ


Nasza Przedszkole jest bezpieczne, każdy przedszkolak o tym wie! Co dzień witamy je z uśmiechem, Bo tu dobrze czujemy się!

Dziś naszych krasnoludkowych przedszkolaków i maluszki z Klubu Dziecięcego odwiedzili szczególni goście. Pan Piotr Serwatka ze Straży Miejskiej w Wolbromiu oraz pani Karolina. Przypomnieli nam, jak bezpiecznie poruszać się na przejściu dla pieszych i po drogach oraz jak zachować się w kontakcie z osobami nieznajomymi  i napotkanymi obcymi psami. Poza tym zaprezentowali sprzęt niezbędny w pracy strażnika miejskiego i policjanta oraz wskazali dzieciom, gdzie szukać pomocy i jak mogą pomóc osobom dorosłym w razie wypadku. Pan Piotr zwrócił również przedszkolakom uwagę na ogromną rolę kamizelek odblaskowych oraz odblasków dla ich bezpieczeństwa jako uczestników ruchu drogowego. Nasze krasnoludki wykazały się wielkim zainteresowaniem oraz wiedzą na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, ale również przezornością dotyczącą kontaktów z obcymi osobami. Na zakończenie spotkania przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o numerze alarmowym 112, natomiast goście podarowali naszym podopiecznym kolorowanki o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dziękujemy!!!
























































































 



poniedziałek, 10 września 2018

OCZYSZCZACZ POWIETRZA PRZEKAZANY PRZEZ PANA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO







Jesteśmy jednym z Przedszkoli w Gminie Wolbrom, które otrzymało oczyszczacz powietrza przekazany przez MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO JACEK KRUPA w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pod nazwą "Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego - Małopolska w zdrowej atmosferze" współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej. DZIĘKUJEMY!!!