czwartek, 29 października 2015

Pasowanie na przedszkolaka/starszaka.

"KOGO DOTKNĘ TYM LIZAKIEM,
WNET SIĘ STANIE PRZEDSZKOLAKIEM"

W piątek 30.10.2015  roku dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Krasnoludek" w Chrząstowicach zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka.

         Przedszkolaki przedstawiły   program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań Anny Żurek i Karoliny Pasierb, rozpoczynając go przepięknym polonezem. Później były piosenki, wierszyki i inne  tańce. Po występach  uroczyście, dotykając każde dziecko wielkim lizakiem, pasowania dokonała pani Barbara Marchajska - dyrektor przedszkola.  Rodzice dzieci z dumą obserwowali swoje pociechy. Była radość oraz śmiech, ale również i łzy niektórych dzieci zestresowanych pierwszym publicznym występem.  Swoją obecnością uroczystość uświetnili:  Pan Adam Zielnik - burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom, sołtys wsi Chrząstowice - Pan Adam Gamrat, Bartłomiej Żurek - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Wolbromiu, Pan Robert Kozłowski - dyrektor ZS w Gołaczewach, Prezes Sowarzyszenia Kulturalno Oświatowego w Wolbromiu - Pan Ireneusz Mudyń.  Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, puzzle  i rożki obfitości. Po oficjalnej części dzieci, rodzice i zaproszeni goście zasiedli do słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców.
         Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w przygotowania uroczystości. Pani Dyrektor za uroczyste Pasowanie każdego Przedszkolaka i podniosłą atmosferę całej uroczystości, a zaproszonym gościom za obecność, miłe słowa i wielki aplauz dla naszych najmłodszych.