poniedziałek, 29 lutego 2016

Dni Otwarte za nami!


Dni Otwarte w "KRASNOLUDKU"  za nami!

       25 i 26 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu dzieci, które  wkrótce rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem.  W tym dniu rodzice mogli przyjść do przedszkola razem z dzieckiem. Mieli możliwość   zobaczyć salę przedszkolną,  pobawić się razem z nami chustą animacyjną  Klanzy i nie tylko, poznać panie nauczycielki - a co najważniejsze-  beztrosko spędzić czas w naszej sali zabaw, która cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród przybyłych dzieci. Bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach plastyczno-technicznych. Na zakończenie  Dnia przygotowano dla nich  pyszny poczęstunek.       Rodzice natomiast obserwowali swoje pociechy w czasie zabawy oraz interesowali się organizacją  naszej placówki, ofertą edukacyjną, ramowym  rozkładem zajęć  i ogólnie bazą dydaktyczno - lokalową przedszkola.
       Ponieważ Informacje o Dniach  Otwartych w "KRASNOLUDKU"  spotkały się z tak dużą sympatią i zainteresowaniem, postanowiliśmy zorganizować jeszcze jeden taki dzień 
15 marca 2016 roku.
Dziękujemy i Serdecznie Zapraszamy w godz. 12.00-15.00.