czwartek, 23 lutego 2017

Dzień Babci i Dziadka

Kolejna uroczystość w cudownej atmosferze i we wspaniałym towarzystwie za nami.  Zokazji Dnia Babci i Dziadka w naszym Przedszkolu zgromadziło się  wielu gości. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor – Barbara Marchajska witając gości i składając im najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta. Następnie przedszkolaki zaprezentowały piękną słowno – muzyczno - taneczną  historię miłosną babci i dziadka
od piaskownicy aż do małżeństwa z dłuższym stażem.
Występ bardzo podobał się naszym kochanym dziadkom, przedszkolaki zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Były upominki, konkursy dla wnucząt, ich babć i dziadków, pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy bardzo za wspólnie spędzony czas tak licznie przybyłym gościom, a rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości za pomoc.