piątek, 12 października 2018

CHCEMY ODDYCHAĆ CZYSTYM POWIETRZEM - MALI MOGĄ WIĘCEJ"CHCEMY ODDYCHAĆ CZYSTYM POWIETRZEM -

-MALI  MOGĄ WIĘCEJ"
to hasło uroczystej  akcji  edukacyjnej, która odbywa się w KRASNOLUDKU.  Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa przekazał  dla naszego przedszkola (jako jednego  z niewielu niepublicznych placówek w gminie) oczyszczacz powietrza. Jednym     z elementów tej akcji było wczorajsze spotkanie zaproszonych gości, nauczycieli oraz  przedszkolaków i ich rodziców. W tak ważnym dla nas dniu zaszczycili nas swoją obecnością: pani Dorota Świerczek - dyrektor Miejskiego Ośrodka Obsługi Szkół, pani Katarzyna Łyczak - ekodoradca gminy Wolbrom, pani Daria Janosik - kierownik Klubu Dziecięcego w Chrząstowicach, pan Bartłomiej Żurek - przedstawiciel Rady Miejskiej w Wolbromiu i  przyjaciel naszego Przedszkola oraz bardzo licznie zgromadzone rodziny naszych podopiecznych. Przedszkolaki zaprezentowały piękne muzyczno - ruchowe przedstawienie o tym, że jakość naszego powietrza i środowiska zależy w bardzo dużym stopniu od nas. Na zakończenie starsze dziewczynki wykonały prześliczny taniec kwiatów. Cały występ został nagrodzony ogromnymi owacjami. Zaproszeni goście nie szczędzili miłych słów naszym przedszkolakom. Były medale, pochwały i pyszny słodki poczęstunek. Przygotowaliśmy razem z panią Kasią ulotki na temat dbania o nasze najbliższe środowisko., które można było zabrać do domu. Akcja edukacyjna i kształtowanie postaw proekologicznych w KRASNOLUDKU trwa tak naprawdę cały rok, ale bardzo cieszymy się, że od czasu do czasu możemy spotkać się w szerszym gronie.  
Dziękujemy i gratulujemy Przedszkolakom pięknego występu!