czwartek, 11 kwietnia 2019

PALMY WIELKANOCNE

JESTEŚMY PRZYGOTOWANI DO NIEDZIELI PALMOWEJ. NASZE KRASNOLUDKI WYKONAŁY RAZEM Z PANIAMI Z KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH W CHRZĄSTOWICACH PIĘKNE PALMY. DOWIEDZIAŁY SIĘ RÓWNIEŻ WIELE NA TEMAT TEJ I INNYCH TRADYCJI ZWIĄZANYCH ZE ŚWIĘTAMI WIELKANOCNYMI. A NA ZAKOŃCZENIE WARSZTATÓW BYŁA DEGUSTACJA PYSZNEJ BABY WIELKANOCNEJ, PRZYNIESIONEJ PRZEZ JEDNĄ Z PAŃ - SPECJALNIE UPIECZONA DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

JESTEŚMY PRZYGOTOWANI DO NIEDZIELI PALMOWEJ. NASZE KRASNOLUDKI WYKONAŁY RAZEM Z PANIAMI Z KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH W CHRZĄSTOWICACH PIĘKNE PALMY. DOWIEDZIAŁY SIĘ RÓWNIEŻ WIELE NA TEMAT TEJ I INNYCH TRADYCJI ZWIĄZANYCH ZE ŚWIĘTAMI WIELKANOCNYMI. A NA ZAKOŃCZENIE WARSZTATÓW BYŁA DEGUSTACJA PYSZNEJ BABY WIELKANOCNEJ, PRZYNIESIONEJ PRZEZ JEDNĄ Z PAŃ - SPECJALNIE UPIECZONA DLA NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!