sobota, 30 kwietnia 2016

OGRÓDEK WARZYWNO-ZIOŁOWO-KWIATOWY

Tak powstaje nasz ogródek warzywno-ziołowo-kwiatowy.
Przedszkolaki posiały rzodkiewkę, koperek, dynię, cukinię, pietruszkę oraz groch. Teraz tylko czekamy, żeby urosły. Do przygotowanych wcześniej skrzynek wsadziliśmy pomidorki koktajlowe i zwykłe, a także ogórki i sałatę. Jak widać na zdjęciach sałatka już nie długo zostanie schrupana przez przedszkolaków na pysznych kanapkach. Na resztę "plonów" jeszcze musimy trochę poczekać. Będziemy podlewać, wyrywać chwasty i pielęgnować, bo przedszkolaki wiedzą, czego potrzebują roślinki, żeby urosły duże i zdrowe:)

Efekty naszej pracy będziecie mogli sukcesywnie oglądać na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!!!W naszym ogródku pojawiły się kwiaty i zioła. Zobaczcie, jak urosła sałata, pomidory i ogórki. Sałatkę z naszego ogródka przedszkolaki chrupały na pysznych wiosennych kanapkach.