poniedziałek, 30 stycznia 2017

BAL KARNAWAŁOWY 2017


Karnawał trwa... 
W naszym przedszkolu dzieci mogły potańczyć i pobawić się przy świetnej muzyce na zabawie choinkowej, zorganizowanej przez grono pedagogiczne i rodziców. Jak karnawał to wiadomo, że zabawa w strojach karnawałowych. Były Elzy z Krainy Lodu, superbohaterowie: Kapitan Ameryka, kilku Batmanów, Czarny Ninja, wróżki i księżniczki, piraci, biedronka, kotki, syrena, diabełek, a porządku pilnowali: pan policjant i muszkieter. Były zabawy i konkursy, dzieci zaprezentowały układ choreograficzny do piosenki „Chocolate”. Nawet pani dyrektor – Barbara Marchajska spróbowała z nami zatańczyć ten układ i nie tylko.
Oprócz pani dyrektor do zabawy dołączyli również rodzice i dziadkowie- twist i rock and roll w ich wykonaniu – mistrzostwo świata.
Rodzice przygotowali dla wszystkich pyszny poczęstunek.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, świetną zabawę. A rodzicom naszych przedszkolaków bardzo dziękujemy za pomoc przy organizacji tej imprezy.