środa, 14 czerwca 2017

PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY – INTEGRUJĄCY CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ PRZEDSZKOLNĄ I NIE TYLKO - JUŻ ZA NAMI. CZEKALIŚMY NA TEN DZIEŃ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ I PODEKSCYTOWANIEM. PRZEDSZKOLAKI PRZYGOTOWAŁY DLA RODZICÓW TANIEC SMERFÓW ORAZ „KONCERT PIOSENKI DLA MAMY I TATY”. TO BYŁA WIELKA NIESPODZIANKA. PRZEDSZKOLAKI ZOSTAŁY NAGRODZONE OGROMNYMI BRAWAMI. A PONIEWAŻ TO BYŁO ŚWIĘTO CAŁEJ RODZINY – RODZICE RÓWNIEŻ MIELI NIESPODZIANKĘ DLA SWOICH POCIECH. „RZEPKA” JULIANA TUWIMA W ICH WYKONANIU – MISTRZOSTWO ŚWIATA.
PRZEDSZKOLAKI I CAŁA WIDOWNIA – ZACHWYCENI!.
BYŁY WSPÓLNE ZABAWY, TAŃCE, WIELKIE BAŃKI MYDLANE , KONKURSY I INNE ATRAKCJE. OCZYWIŚCIE NIE ZABRAKŁO NAGRÓD – WŁASNORĘCZNIE PRZYGOTOWANE PUCHARY ZE SŁODKOŚCIAMI I DYPLOMY. POCZĘSTUNEK PRZYGOTOWANY PRZEZ RODZICÓW I PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA POZWALAŁ SZYBKO REGENEROWAĆ SIŁY DO ZABAWY.
CUDOWNIE SPĘDZONY CZAS W RODZINNEJ ATMOSFERZE.
JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNEGO.
OGROMNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ PIKNIKU.