piątek, 23 marca 2018

SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW Z KRASNOLUDKA I PAŃ Z KGW w Chrząstowicach


SUKCES PRZEDSZKOLAKÓW Z KRASNOLUDKA I PAŃ Z KGW
w CHRZĄSTOWICACH

Wspólna praca się opłaca - Palma Wielkanocna przygotowana podczas warsztatów wspólnie przez przedszkolaków z naszego Przedszkola i panie z Koła Gospodyń Wiejskich zdobyła I miejsce w konkursie Palma Wielkanocna, kategoria Najładniejsza Palma Wielkanocna organizowanym przez Dom Kultury w Wolbromiu. W piątek Tomek jako reprezentant KRASNOLUDKA i pani Lidzia z KGW w Chrząstowicach odebrali w DK w Wolbromiu piękny dyplom za zajęcie I-ego miejsca w konkursie. Bardzo dziękujemy naszym kochanym paniom z KGW za przemiły czas i garść doświadczeń, które otrzymaliśmy podczas przygotowywania palmy. A to, że nasza praca została doceniona - działa na nas motywująco do dalszego działania i stanowi powód do dumy!

BRAWO PRZEDSZKOLAKI I PANIE Z KGW CHRZĄSTOWICE!!!