wtorek, 27 marca 2018

WARSZTATY KULINARNE - WIELKANOCNE


Warsztaty Kulinarne - Wielkanocne

Przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy ruszyły w KRASNOLUDKU pełną parą! W tamtym tygodniu przedszkolaki samodzielnie (no może z niewielką pomocą pań) wykonały przepiękne palmy na Niedzielę Palmową, a wczoraj na warsztatach kulinarnych, które stały się już tradycją w naszym Przedszkolu, przygotowywały szyneczki i kiełbaskę do swojego koszyczka ze święconką. Jak co roku była to doskonała okazja, aby dzieciom przybliżyć przyprawy z różnych zakątków świata i ich przeznaczenie oraz by pokazać, ile pracy, czasu i wysiłku trzeba włożyć, aby taka szynka czy kiełbaska znalazły się na naszym stole. Dziękujemy panom zaprzyjaźnionym z naszym Przedszkolem za zorganizowanie tak pouczających i wesołych warsztatów.