niedziela, 17 czerwca 2018

PIKNIK RODZINNY W KRASNOLUDKU


CUDOWNE POPOŁUDNIE SPĘDZONE WŚRÓD WSPANIAŁYCH DZIECI I ICH NAJBLIŻSZYCH. JUŻ PO RAZ KOLEJNY SPOTKALIŚMY SIĘ NA RODZINNYM PIKNIKU. W TYM ROKU DO GRONA KRASNOLUDKOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW I ICH RODZIN DOŁĄCZYŁY DZIECI Z KLUBU DZIECIĘCEGO W CHRZĄSTOWICACH WRAZ ZE SWOIMI NAJBLIŻSZYMI. PIKNIKOWY CZAS UPŁYNĄŁ NA BEZTROSKIEJ ZABAWIE . BYŁY PRZEPIĘKNE WYSTĘPY TATUSIÓW Z CÓRKAMI, SYNKÓW I ICH MAMUŚ ORAZ SAMYCH PRZEDSZKOLAKÓW DLE RODZICÓW. WSZYSTKIE WYSTĘPY NAGORDZONE OWACJAMI NA STOJĄCO. NIE BRAKOWAŁO RÓWNIEŻ ATRAKCJI DO BEZTROSKIEJ ZABAWY. BYŁY:DMUCHAŃCE, PYSZNE FRYTKI, CIASTA IKAWA, LEMONIADA SERWOWANA PRZEZ PRZEDSZKOLAKÓW, TORT PRZYGOTOWANY PRZEZ JEDNĄ MAUSIĘ SPECJALNIE DLA DZIECI, KIEŁBASKI I ZIEMNIACZKI PIECZONE, NAJLEPSZE „SZKOLENIA” PROWADZONE PRZEZ STRAŻAKÓW. MOŻNA BYŁO ZOSTAĆ WSPÓŁAUTOREM DZIEŁA SZTUKI WYKONANEGO PACKAMI NA MUCHY I FARBAMI. I MOŻNABY TAK WYMIENIAĆ BEZ KOŃCA...
BARDZO DZIĘKUJEMY RODZICOM WSZYSTKICH DZIECI, CZŁONKOM STOWARZYSZENIA CHRZĄSTOWICE RAZEM, NAUCZYCIELOM I OPIEKUNOM ORAZ WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ PIKNIKU ZA NIEOCENIONĄ POMOC I WSPARCIE. DZIĘKI TYM WSZYSTKIM OSOBOM DZIECI MOGŁY KORZYSTAĆ Z ATRAKCJI DLA NICH PRZYGOTOWANYCH BEZ ŻADNYCH LIMITÓW ILEKROĆ TYLKO MIAŁY NA TO OCHOTĘ!