czwartek, 20 grudnia 2018

SPOTKANIE WIGILIJNE


Wigilia to jeden z najważniejszych dni w roku. Dlatego tak cieszy nas, że przedszkolaki i ich najbliżsi tak chętnie i licznie w niej uczestniczą. Nasza przedszkolna rodzina z KRASNOLUDKA spotkała się w remizie OSP przy wigilijnym stole. W tym roku również byli z nami: mieszkańcy Chrząstowic, którzy w tym szczególnym czasie nie chcieli być sami, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chrząstowicach, które przygotowały pyszne wigilijne potrawy, strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy pomogli w organizacji sali i udostępnili nam remizę, żeby wszyscy goście mogli się pomieścić. Całą uroczystość rozpoczęła Ania Żurek - dyrektor przedszkola, witając zebranych gości i składając wszystkim serdeczne życzenia i podziękowania. Przyjaciel naszego przedszkola - pan radny Bartłomiej Żurek - również dołączył się do życzeń i podziękowań. Następnie nasze kochane przedszkolaki zaprezentowały świąteczno-zimowe przedstawienie, które zostało nagrodzone gromkimi brawami. Były piosenki świąteczne, taniec gwiazdek, mikołajów oraz śnieżynek,  które wzruszyły całą widownię. Po części artystycznej przyszła kolej na wieczerze wigilijną, którą rozpoczęliśmy od dzielenia się opłatkiem. Atmosfera i nastrój były cudowne i bardzo rodzinne. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy ten ważny czas spędzić razem. Dziękujemy wszystkim za obecność, ciepłe słowa i pomoc.
DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT!!!