środa, 25 marca 2020

ZDALNE NAUCZANIE

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym od dnia 25.03.2020 do 10.04.2020 nauka nadal jest realizowana na odległość.

Podstawa prawna
Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.


Drodzy Rodzice!

W związku z tymczasowym zawieszeniem zajęć przedszkolnych, w najbliższym czasie będziemy zachęcać i wspierać wszystkie dzieci - za pośrednictwem rodziców i przy współpracy z nimi - do samodzielnej i twórczej nauki i zabawy w domu. Wychowawcy będą wskazywać i proponować różnorodne zabawy i ćwiczenia z różnych obszarów aktywności. Proponowane formy pracy dostosowujemy do własnych możliwości i oczekiwań.