piątek, 26 czerwca 2020

KONKURS EKOLOGICZNY - WYNIKI


Kochani

Nasze Przedszkole zorganizowało zdalnie Rodzinny Konkursu Ekologiczny „Eco–Moda 2020” zgodnie z projektem „Chrząstowice to Nasz Klimat” Konkurs był realizowany w ramach działań edukacyjnych w zakresie prawidłowego gospodarowania odpadami Zero Waste, w szczególności w zakresie selektywnego zbierania odpadów, popularyzowaniu idei recyklingu. W konkursie należało w sposób dowolny przygotować i zaprezentować strój o charakterze ekologicznym, który w przeważającej części powinien być wykonany z surowców wtórnych. Liczyliśmy na kreatywność i zaangażowanie przedszkolaków i ich rodzin. I oczywiście się nie zawiedliśmy!!! Co więcej – realizacje projektów przerosły nasze oczekiwania!!! Byliśmy i nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem rodzinnej inwencji, pomysłowości, kreatywności, precyzyjnego wykonania strojów, prezentacji multimedialnych efektów pracy dzieci i ich najbliższych oraz umiejętności autoprezentacji strojów przez dzieci. A co najważniejsze – wiemy to z relacji rodziców i dzieci – tworzenie było fajną zabawą, sprawiło im wielką frajdę i stało się pretekstem do poruszania ważnych tematów dla naszej planety Ziemi. Wybór zwycięzców okazał się tak trudny, a właściwie niemożliwy, że komisja konkursowa zdecydowała przyznać same pierwsze miejsca wszystkim uczestnikom konkursu! Dzieci otrzymały dyplomy i super nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Chrząstowice RAZEM, które aktywnie wspiera wszelkie działania proekologiczne. GRATULUJEMY!!! DZIĘKUJEMY!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:)