środa, 1 czerwca 2016

DZIEŃ DZIECKA.

W środę I-ego czerwca świętowaliśmy Dzień Dziecka. Były przepyszne lody, szukanie skarbu, blok sportowy z nagrodami oraz słodki poczęstunek.

Gdy  skarb został ukryty, można było zacząć zabawę w podchody!
Sala przedszkolna - zadanie i zagadka, gdzie trzeba się udać.
Zadanie wykonane, szatnia to miejsce, gdzie ukryte jest następne zadanie i zagadka - wskazówka!

Zadanie wykonane - zaliczone. Idziemy do ogrodu!

Zadanie wykonane - 2 trójkąty, duży kwadrat i mały prostokąt z kamieni ułożone! Powstało jeszcze kształtne koło. Zagadka-wskazówka rozwiązana. Szukamy dębu i następnego zadania!

Gimnastyka "Głowa, ramiona, kolana, pięty" - zaliczone!
Zagadka rozwiązana- biegniemy na boisko!

Musimy zmierzyć boisko krokami, a wynik zapisać na kartce! Zabieramy się do działania.

No i udało się . 40 dużych kroków - wynik zapisany. Teraz zgodnie z zagadką-wskazówką zmierzamy na plac zabaw.

I ostatnia wskazówka do skarbu odnaleziona!

No to szukamy!!!

Udało się!!! Wykopaliśmy skarb! Pyszne Jajka Niespodzianki dla wszystkich dzieci!!! Zadanie wykonane! Teraz tylko można zjeść skarb Przedszkolaków!!!!

A to już blok sportowy. Podbijanie piłeczki paletką, rzut butem na odległość, wyścigi no i czołganie się w kartonowym tunelu na czas.