piątek, 25 listopada 2016

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Światowy Dzień Pluszowego Misia -jak co roku - zgromadził w naszym Przedszkolu wielu gości. Każdy przedszkolak „przyprowadził” swojego ukochanego pluszowego misia. Poznawaliśmy historię powstania I-ego misia, przygotowywaliśmy przyjęcie i poczęstunek dla naszych pluszaków
z zachowaniem zasad savoir vivru przy stole. Misie uczestniczyły razem
z dziećmi w wielu zabawach przygotowanych specjalnie dla nich, odwiedziły nasza salę zabaw. Obserwowały również, jak przedszkolaki piekły misiowe -i nie tylko - miodowe pierniczki. A na zakończenie wykonały portret misia z kaszy jęczmiennej. Misie i Przedszkolaki niechętnie wracały do domu. Myślę, że pluszowe misie jeszcze kiedyś na pewno odwiedzą nasze Przedszkole.

ZAPRASZAMYMisie się bawią...

Misie są na przyjęciu...
Misie czekają na pyszne pierniczki...


Misie bawią się w sali zabaw...A to nasze misie z kaszy jęczmiennej...