wtorek, 11 kwietnia 2017

WYJĄTKOWY GOŚĆ


Dziś nasze Przedszkole dzięki pani Agacie - mamusi Kamilka- odwiedził wyjątkowy gość. Szymon Skalski – chłopak z sąsiedztwa, bo z Zarzecza, który został mistrzem  Freestyle Football na świecie, a teraz jest nieustannie w ścisłej światowej czołówce futbolowych freestyle’owców. Dzieci określiły Go jednym słowem : GENIUSZ . Szymon zaprezentował nam wiele genialnych  trików piłkarskich, pozwolił  przedszkolakom spróbować kilku. Pokazał, że jak się czegoś bardzo pragnie i ciężko, wytrwale pracuje, można osiągnąć wszystko. Przedszkolaki nagradzały cały Jego występ tak gromkimi brawami, zrobiło to na nich ogromne wrażenie. Na pamiątkę otrzymali zdjęcie z autografem Szymona.W podziękowaniu rodzice, przedszkolaki i panie przygotowali dla Szymona niespodziankę – otrzymał od nas złoty medal w nagrodę za wspaniały występ w naszym Przedszkolu, ale i całokształt jego pracy oraz dyplom z życzeniami dalszych sukcesów. 
A na zakończenie był pyszny poczęstunek w przemiłej atmosferze. Dziękujemy bardzo Szymonowi za wspaniały występ. Za to, że w swoim napiętym grafiku znalazł kilka chwil, żeby spędzić je z nami. 
Życzymy dalszych sukcesów.


Dziękujemy