czwartek, 7 grudnia 2017

MIKOŁAJ U KRASNOLUDKÓW

Jak co roku wszystkie grzeczne dzieci z "KRASNOLUDKA" odwiedził Św. Mikołaj. Oczekiwanie i spotkanie z Mikołajem przebiegało w magicznej atmosferze. Przedszkolaki przygotowały dla tego wyjątkowego gościa piosenki, wierszyki , wspólne zabawy, a Mikołaj obdarował  przedszkolaków - i nie tylko - prezentami, które sprawiły im wiele radości. Dzieci również miały niespodziankę dla Św. Mikołaja - samodzielnie przygotowane i pięknie zapakowane prezenty, ponieważ my nie tylko lubimy otrzymywać podarunki, ale również uwielbiamy je dawać! Musimy przyznać, że Mikołaj był mile zaskoczony.        Dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków za pomoc w organizacji tego wyjątkowego spotkania.
W tym roku nasz przedszkolny Św. Mikołaj ma wyjątkowych pomocników. Jednym z nich jest pan Jacek Krupa - Marszałek Województwa Małopolskiego, który  w ramach projektu                                "Edukacja przedszkolna u Krasnoludków" doposażył nasze Przedszkole w niezbędne pomoce dydaktyczne do zajęć, meble  oraz zabawki, z których oczywiście najbardziej cieszyły się dzieci.
Dziękujemy również  burmistrzowi MiG Wolbrom - pan Adam Zielnik za wsparcie w realizacji projektu, a prowadzącemu nasze Przedszkole Stowarzyszenie Chrząstowice RAZEM za zaangażowanie w  życie i rozwój naszego Przedszkola.

Serdecznie Wszystkim Dziękujemy!!!