czwartek, 22 grudnia 2016

SPOTKANIE WIGILIJNE


Dziś w naszym przedszkolu spotkaliśmy się przy wigilijnym stole.
Pani dyrektor - Barbara Marchajska -  przywitała wszystkich gości i złożyła wszystkim piękne życzenia, spotkanie rozpoczęły tradycyjne „Jasełka” w wykonaniu przedszkolaków. Zaprezentowali się przepięknie. Później były życzenia, dzielenie się opłatkiem, pyszne tradycyjne potrawy wigilijne i wspólne kolędowanie.
Z przedszkolakami przy stole zasiedli ich najbliżsi, cieszymy się, że tak licznie przybyli. Ksiądz Zbigniew Słowikowski , radny Bartłomiej Żurek oraz sołtys Chrząstowic - Adam Gamrat również złożyli wszystkim zgromadzonym bożonarodzeniowe życzenia. Może nie było bardzo wygodnie, bo troszkę ciasno, ale za to atmosfera i nastrój – cudowne. Przedszkolaki szczęśliwe, że przedszkolną wigilię również mogły spędzić w gronie rodzinnym.

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc w przygotowaniach i organizacji tego spotkania, zwłaszcza rodzicom naszych kochanych dzieci.

Życzymy wszystkim cudownych, spokojnych, spędzonych w zgodzie z najbliższymi Świąt Bożego Narodzenia i samych pogodnych dni  w nadchodzącym Nowym Roku!