poniedziałek, 30 października 2017

UROCZYSTE PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKADZIŚ BYŁ BARDZO WYJĄTKOWY DZIEŃ W NASZYM PRZEDSZKOLU.  SPOTKALIŚMY SIĘ,  ABY UCZESTNICZYĆ W UROCZYSTOŚCI PASOWANIA NASZYCH KOCHANYCH DZIECI NA STARSZAKÓW I PRZEDSZKOLAKÓW. NA POCZĄTKU POWITALIŚMY PRZYBYŁYCH GOŚCI - RODZICÓW I NAJBLIŻSZYCH PRZEDSZKOLAKÓW ORAZ PRZYJACIÓŁ NASZEGO PRZEDSZKOLA. NASTĘPNIE DZIECI ZAPREZENTOWAŁY KRÓTKI WYSTĘP O WESOŁEJ CODZIENNOŚCI  PRZEDSZKOLAKA, PRZEPLATANY TAŃCAMI I PIOSENKAMI O PRZEDSZKOLU. BYŁO UROCZYSTE ŚLUBOWANIE - PRZEDSZKOLAKI PRZYRZEKAŁY BYĆ DOBRYMI KOLEGAMI, ZGODNIE SIĘ BAWIĆ, FIKAĆ I ZJADAĆ WSZYSTKO Z TALERZYKA  A TAKŻE KOCHAĆ SWOJE PANIE I PRZEZ ZABAWĘ UCZYĆ SIĘ WSZYSTKIEGO, CO WAŻNE. PO ŚLUBOWANIU - UROCZYŚCIE  DOTYKAJĄC KAŻDE DZIECKO WIELKIM LIZAKIEM  I  WYPOWIADAJĄC SŁOWA "KOGO DOTKNĘ TYM LIZAKIEM, WNET SIĘ STANIE PRZEDSZKOLAKIEM LUB STARSZAKIEM" PASOWANIA DOKONAŁA PANI DYREKTOR. RODZICE I NAJBLIŻSI Z DUMĄ OBSERWOWALI SWOJE POCIECHY. BYŁA RADOŚĆ I WZRUSZENIA. NASTĘPNIE PRZYSZEDŁ CZAS NA ŚLUBOWANIE RODZICÓW. PRZYRZEKLI KOCHAĆ SWOJE DZIECI NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE, SŁUCHAĆ, CO MAJĄ DO POWIEDZENIA, DOCENIAĆ TO, CO W NICH NAJLEPSZE I JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTYWAĆ CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM. NA ZAKOŃCZENIE WSZYSTKIE DZIECI OTRZYMAŁY PAMIĄTKOWE DYPLOMY, UPOMINKI I ROŻKI ZE SŁODKOŚCIAMI. WIELKĄ NIESPODZIANKĄ DLA WSZYSTKICH OKAZAŁ SIĘ PRZEPIĘKNY I PRZEPYSZNY TORT PRZYGOTOWANY PRZEZ MAMUSIĘ MAI. ZNALAZŁY SIĘ NA NIM SÓWKI ORAZ KREDKI Z IMIONAMI WSZYSTKICH PASOWANYCH PRZEDSZKOLAKÓW I PAŃ. BARDZO DZIĘKUJEMY. PO OFICJALNEJ CZĘŚCI PRZEDSZKOLAKI , ICH RODZICE I ZAPROSZENI GOŚCIE ZASIEDLI DO PYSZNEGO POCZĘSTUNKU PRZYGOTOWANEGO PRZEZ RODZICÓW I NAUCZYCIELI.
NA PEWNO DZISIEJSZY DZIEŃ NA DŁUGO ZOSTANIE W NASZEJ PAMIĘCI.

DZIĘKUJEMY BARDZO WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W PRZYGOTOWANIA DZISIEJSZEJ WYJĄTKOWEJ UROCZYSTOŚCI.