wtorek, 28 listopada 2017

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Przedszkolaki z KRASNOLUDKA powoli przygotowują się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, w których chętnie udział wzięli - oprócz oczywiście przedszkolaków- rodzice i babcie. Warsztaty poprowadziła pani Paulina- mama Krzysia, która zaplanowała zdobienie styropianowych bombek, tworzenie aniołów oraz świątecznych stroików. Powstały przepiękne bombki obsypane makiem lub kokosem i przyozdobione cekinami, brokatem i gwiazdkami z masy solnej. Anioły wykonane przez starsze dzieci uśmiechały się do wszystkich pięknie i połyskiwały brokatowymi szatami. W powietrzu unosił się piękny zapach kokosu. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na wystawie-kiermaszu w naszym przedszkolu, a pieniążki z ich sprzedaży zostaną w całości przeznaczone na niespodziankę dla przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim obecnym za cudownie spędzony razem czas.
A pani Paulinie za pomoc w organizacji warsztatów.