piątek, 25 sierpnia 2017

MAMUSIU TATUSIU WŁAŚNIE ZOSTAŁEM PRZEDSZKOLAKIEM

MAMUSIU TATUSIU WŁAŚNIE ZOSTAŁEM PRZEDSZKOLAKIEM.

KOCHANI RODZICE!

* potrzebuję wygodnych ubranek takich, w których będzie mi wygodnie w zabawach oraz które sam ściągnę i ubiorę korzystając z toalety.

*poproszę też o zestawy zapasowych ubranek i bielizny czekających w szatni. Wiecie- czasem pędzel z farbą nie trafi w kartkę, a zupa udekoruje bluzkę. Może zdarzyć się, że zgubię drogę do toalety lub zapomnę o niej świetnie się bawiąc.

*przydadzą mi się wygodne kapcie ze sztywną podeszwą i  w dobrym rozmiarze, wygodne i chroniące przed wywrotką.

*lubię podpisane ubranka i buciki - gdy zapomnę, co do mnie należy, pani pomoże mi odnaleźć moje rzeczy.

*przydadzą mi się chusteczki - mokre i suche.W końcu jestem eleganckim przedszkolakiem i muszę dbać o swój nosek.

*miło być punktualnym jestem jeszcze mały i nie lubię się spieszyć. Wyjdźmy  z domu trochę wcześniej. W przedszkolu czeka tyle ciekawych zabaw.

*nie martwcie się! jestem niewątpliwie bardzo dzielnym małym człowiekiem, ale może zdarzyć się tak, że kilka łez popłynie po moim policzku przy pożegnaniu. Bez obaw - to normalne. W końcu jestem jeszcze malutki!