piątek, 2 lutego 2018

Dzień Babci i Dziadka

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KRASNOLUDKU
Wszyscy kiedyś byliśmy dziećmi i wiemy, jak ważną rolę odgrywali w naszym życiu Babcia i Dziadziuś. 21 i 22 stycznia to tylko symboliczne święto Babci i Dziadka w naszym kalendarzu, a my je obchodzimy codziennie. Każdego dnia kochamy naszych dziadków najbardziej na świecie, są dla nas bardzo ważnymi  osobami.Co dzień również potrzebujemy ich wsparcia i co dzień im pomagamy. Doskonale wiemy, że babcia i dziadziuś to skarbnica wiedzy i doświadczenia o otaczającym nas świecie....
„Babcia, babcia to starsza dziewczynka, co kiedyś miała usta jak malinka...” i „Najdroższy Dziadku to jest piosenka, którą śpiewają Tobie wnuczęta...”Te i wiele innych piosenek oraz piękne wierszyki zaprezentowały dla swoich Babć i Dziadziusiów - w dniu Ich święta - nasze przedszkolaki. Były też tańce z pomponami przygotowane specjalnie na tą okazję. Wzruszeni Dziadkowie zachwyceni występem swoich wnucząt, żywiołowo reagowali gromkimi brawami. Były życzenia, piękne laurki dla Babci i serduszka dla Dziadziusia. Po części artystycznej przyszedł czas na – przygotowany przez rodziców - słodki poczęstunek dla wszystkich gości oraz przedszkolaków. 
Bardzo dziękujemy za cudowną atmosferę, wiele wzruszeń, ale także śmiechu.